FX16-21S-0.5SV Hirose
  • Available: 436
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FX16-21S-0.5SV Hirose
    FX16-21S-0.5SV Hirose
    FX16-21S-0.5SV is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. FX16-21S-0.5SV is described as CONN RCPT 0.5MM 21POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM