FX16-21S-0.5SH Hirose
  • Available: 5,844
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FX16-21S-0.5SH Hirose
    FX16-21S-0.5SH Hirose
    FX16-21S-0.5SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. FX16-21S-0.5SH is described as CONN RCPT 0.5MM 21POS R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP