FX15SC-51S-0.5SV(30) Hirose
  • More about FX15SC-51S-0.5SV(30) Hirose
    FX15SC-51S-0.5SV(30) Hirose
    FX15SC-51S-0.5SV(30) is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. FX15SC-51S-0.5SV(30) is described as CONN RECEPT 51POS 0.5MM. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN