FX15SC-41S-0.5SV(30) Hirose
  • Part Number: FX15SC-41S-0.5SV(30)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 41POS .5MM VERT SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about FX15SC-41S-0.5SV(30) Hirose
    FX15SC-41S-0.5SV(30) Hirose
    FX15SC-41S-0.5SV(30) is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. FX15SC-41S-0.5SV(30) is described as CONN RECEPT 41POS .5MM VERT SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A