FX15S-41S-0.5SH Hirose
  • Available: 15,859
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FX15S-41S-0.5SH Hirose
    FX15S-41S-0.5SH Hirose
    FX15S-41S-0.5SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. FX15S-41S-0.5SH is described as CONN RCPT 41POS 1MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB