FX15S-41P-0.5SD Hirose
  • Available: 11,397
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FX15S-41P-0.5SD Hirose
    FX15S-41P-0.5SD Hirose
    FX15S-41P-0.5SD is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. FX15S-41P-0.5SD is described as CONN PLUG 41POS .5MM VERT SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM