FX15-31S-0.5SV(30) Hirose
  • Part Number: FX15-31S-0.5SV(30)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RCPT 31POS 0.5MM VERT SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about FX15-31S-0.5SV(30) Hirose
    FX15-31S-0.5SV(30) Hirose
    FX15-31S-0.5SV(30) is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. FX15-31S-0.5SV(30) is described as CONN RCPT 31POS 0.5MM VERT SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB