FH65-34S-0.5SH Hirose
  • More about FH65-34S-0.5SH Hirose
    FH65-34S-0.5SH Hirose
    FH65-34S-0.5SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH65-34S-0.5SH is described as CONN FFC/FPC 34POS 0.50MM SMD R/. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F