FH52E-24S-0.5SH Hirose
  • More about FH52E-24S-0.5SH Hirose
    FH52E-24S-0.5SH Hirose
    FH52E-24S-0.5SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH52E-24S-0.5SH is described as CONN FFC 24POS .5MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK