FH43MW-55S-0.25SHW(10) Hirose
  • More about FH43MW-55S-0.25SHW(10) Hirose
    FH43MW-55S-0.25SHW(10) Hirose
    FH43MW-55S-0.25SHW(10) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH43MW-55S-0.25SHW(10) is described as CONN FPC 55POS .25MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS