FH43MW-19S-0.25SHW(10) Hirose
  • More about FH43MW-19S-0.25SHW(10) Hirose
    FH43MW-19S-0.25SHW(10) Hirose
    FH43MW-19S-0.25SHW(10) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH43MW-19S-0.25SHW(10) is described as CONN FPC 19POS .25MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"