FH43B-45S-0.2SHW(10) Hirose
  • More about FH43B-45S-0.2SHW(10) Hirose
    FH43B-45S-0.2SHW(10) Hirose
    FH43B-45S-0.2SHW(10) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH43B-45S-0.2SHW(10) is described as CONN FPC BOTTOM 45POS 0.20MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F