FH36W-19S-0.3SHW(50) Hirose
  • More about FH36W-19S-0.3SHW(50) Hirose
    FH36W-19S-0.3SHW(50) Hirose
    FH36W-19S-0.3SHW(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH36W-19S-0.3SHW(50) is described as CONN FPC BOTTOM 19POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE