FH36-15S-0.3SHW(50) Hirose
  • More about FH36-15S-0.3SHW(50) Hirose
    FH36-15S-0.3SHW(50) Hirose
    FH36-15S-0.3SHW(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH36-15S-0.3SHW(50) is described as CONN FPC BOTTOM 15POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"