FH35C-39S-0.3SHW(50) Hirose
  • Available: 180,772
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH35C-39S-0.3SHW(50) Hirose
    FH35C-39S-0.3SHW(50) Hirose
    FH35C-39S-0.3SHW(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH35C-39S-0.3SHW(50) is described as CONN FPC 39POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM