FH35C-15S-0.3SHW(99) Hirose
  • More about FH35C-15S-0.3SHW(99) Hirose
    FH35C-15S-0.3SHW(99) Hirose
    FH35C-15S-0.3SHW(99) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH35C-15S-0.3SHW(99) is described as CONN FPC 15POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"