FH34SW-4S-0.5SH(50) Hirose
  • Available: 10,924
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH34SW-4S-0.5SH(50) Hirose
    FH34SW-4S-0.5SH(50) Hirose
    FH34SW-4S-0.5SH(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH34SW-4S-0.5SH(50) is described as CONN FFC BOTTOM 4POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"