FH34S-8S-0.5SH(50) Hirose
  • Available: 31,688
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH34S-8S-0.5SH(50) Hirose
    FH34S-8S-0.5SH(50) Hirose
    FH34S-8S-0.5SH(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH34S-8S-0.5SH(50) is described as CONN FFC FPC TOP 8POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"