FH34S-24S-0.5SH(50) Hirose
  • Available: 4,576
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH34S-24S-0.5SH(50) Hirose
    FH34S-24S-0.5SH(50) Hirose
    FH34S-24S-0.5SH(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH34S-24S-0.5SH(50) is described as CONN FFC TOP 24POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK