FH34S-22S-0.5SH(50) Hirose
  • Available: 13,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH34S-22S-0.5SH(50) Hirose
    FH34S-22S-0.5SH(50) Hirose
    FH34S-22S-0.5SH(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH34S-22S-0.5SH(50) is described as CONN FFC TOP 22POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM