FH34S-20S-0.5SH(99) Hirose
  • More about FH34S-20S-0.5SH(99) Hirose
    FH34S-20S-0.5SH(99) Hirose
    FH34S-20S-0.5SH(99) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH34S-20S-0.5SH(99) is described as CONN FFC TOP 20POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V