FH34S-16S-0.5SH(50) Hirose
  • Available: 32,922
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH34S-16S-0.5SH(50) Hirose
    FH34S-16S-0.5SH(50) Hirose
    FH34S-16S-0.5SH(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH34S-16S-0.5SH(50) is described as CONN FFC TOP 16POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH