FH33J-4S-0.5SH(10) Hirose
  • Available: 56
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH33J-4S-0.5SH(10) Hirose
    FH33J-4S-0.5SH(10) Hirose
    FH33J-4S-0.5SH(10) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH33J-4S-0.5SH(10) is described as CONN FFC BOTTOM 4POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"