FH33-45S-0.5SH(99) Hirose
  • Available: 1,151
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH33-45S-0.5SH(99) Hirose
    FH33-45S-0.5SH(99) Hirose
    FH33-45S-0.5SH(99) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH33-45S-0.5SH(99) is described as CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB