FH33-20S-0.5SH Hirose
  • More about FH33-20S-0.5SH Hirose
    FH33-20S-0.5SH Hirose
    FH33-20S-0.5SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH33-20S-0.5SH is described as CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"