FH30-80S-0.3SHW(05) Hirose
  • Available: 1,485
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH30-80S-0.3SHW(05) Hirose
    FH30-80S-0.3SHW(05) Hirose
    FH30-80S-0.3SHW(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH30-80S-0.3SHW(05) is described as CONN FPC BOTTOM 80POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"