FH29DJ-80S-0.2SHW(05) Hirose
  • More about FH29DJ-80S-0.2SHW(05) Hirose
    FH29DJ-80S-0.2SHW(05) Hirose
    FH29DJ-80S-0.2SHW(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH29DJ-80S-0.2SHW(05) is described as CONN FPC BOTTOM 80POS 0.20MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE