FH29DJ-100S-0.2SHW(05) Hirose
  • More about FH29DJ-100S-0.2SHW(05) Hirose
    FH29DJ-100S-0.2SHW(05) Hirose
    FH29DJ-100S-0.2SHW(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH29DJ-100S-0.2SHW(05) is described as CONN FPC BOTTOM 100POS 0.20MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE