FH29BW-22S-0.2SHW(99) Hirose
  • More about FH29BW-22S-0.2SHW(99) Hirose
    FH29BW-22S-0.2SHW(99) Hirose
    FH29BW-22S-0.2SHW(99) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH29BW-22S-0.2SHW(99) is described as CONN FPC BOTTOM 22POS 0.20MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM