FH29-120S-0.2SHW(05) Hirose
  • More about FH29-120S-0.2SHW(05) Hirose
    FH29-120S-0.2SHW(05) Hirose
    FH29-120S-0.2SHW(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH29-120S-0.2SHW(05) is described as CONN FPC BOTTOM 120POS 0.20MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN