FH28E-60S-0.5SH(05) Hirose
  • Available: 5,096
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH28E-60S-0.5SH(05) Hirose
    FH28E-60S-0.5SH(05) Hirose
    FH28E-60S-0.5SH(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH28E-60S-0.5SH(05) is described as CONN FFC BOTTOM 60POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F