FH28E-40S-0.5SH(05) Hirose
  • Available: 8,595
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH28E-40S-0.5SH(05) Hirose
    FH28E-40S-0.5SH(05) Hirose
    FH28E-40S-0.5SH(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH28E-40S-0.5SH(05) is described as CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W