FH28D-68S-0.5SH(05) Hirose
  • Available: 18,066
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH28D-68S-0.5SH(05) Hirose
    FH28D-68S-0.5SH(05) Hirose
    FH28D-68S-0.5SH(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH28D-68S-0.5SH(05) is described as CONN FFC BOTTOM 68POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM