FH28D-28S-0.5SH(05) Hirose
  • Available: 41,760
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH28D-28S-0.5SH(05) Hirose
    FH28D-28S-0.5SH(05) Hirose
    FH28D-28S-0.5SH(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH28D-28S-0.5SH(05) is described as CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM