FH28-45S-0.5SH(98) Hirose
  • Available: 1,348
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH28-45S-0.5SH(98) Hirose
    FH28-45S-0.5SH(98) Hirose
    FH28-45S-0.5SH(98) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH28-45S-0.5SH(98) is described as CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE