FH27-50S-0.4SH(05) Hirose
  • More about FH27-50S-0.4SH(05) Hirose
    FH27-50S-0.4SH(05) Hirose
    FH27-50S-0.4SH(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH27-50S-0.4SH(05) is described as CONN FPC BOTTOM 50POS 0.40MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM