FH26J-39S-0.3SHW(10) Hirose
  • More about FH26J-39S-0.3SHW(10) Hirose
    FH26J-39S-0.3SHW(10) Hirose
    FH26J-39S-0.3SHW(10) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH26J-39S-0.3SHW(10) is described as CONN FPC/FFC 39POS 0.30MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE