FH26-71S-0.3SHW(98) Hirose
  • More about FH26-71S-0.3SHW(98) Hirose
    FH26-71S-0.3SHW(98) Hirose
    FH26-71S-0.3SHW(98) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH26-71S-0.3SHW(98) is described as CONN FPC BOTTOM 71POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS