FH26-51S-0.3SHW(99) Hirose
  • More about FH26-51S-0.3SHW(99) Hirose
    FH26-51S-0.3SHW(99) Hirose
    FH26-51S-0.3SHW(99) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH26-51S-0.3SHW(99) is described as CONN FPC BOTTOM 51POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE