FH26-35S-0.3SHW(05) Hirose
  • Available: 44,138
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH26-35S-0.3SHW(05) Hirose
    FH26-35S-0.3SHW(05) Hirose
    FH26-35S-0.3SHW(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH26-35S-0.3SHW(05) is described as CONN FPC BOTTOM 35POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"