FH23-61S-0.3SHAW(51) Hirose
  • More about FH23-61S-0.3SHAW(51) Hirose
    FH23-61S-0.3SHAW(51) Hirose
    FH23-61S-0.3SHAW(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH23-61S-0.3SHAW(51) is described as CONN FPC BOTTOM 61POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH