FH23-27S-0.3SHW(05) Hirose
  • Available: 16,233
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH23-27S-0.3SHW(05) Hirose
    FH23-27S-0.3SHW(05) Hirose
    FH23-27S-0.3SHW(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH23-27S-0.3SHW(05) is described as CONN FPC BOTTOM 27POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH