FH23-27S-0.3SHAW(51) Hirose
  • More about FH23-27S-0.3SHAW(51) Hirose
    FH23-27S-0.3SHAW(51) Hirose
    FH23-27S-0.3SHAW(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH23-27S-0.3SHAW(51) is described as CONN FPC BOTTOM 27POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V