FH23-15S-0.3SHAW(51) Hirose
  • More about FH23-15S-0.3SHAW(51) Hirose
    FH23-15S-0.3SHAW(51) Hirose
    FH23-15S-0.3SHAW(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH23-15S-0.3SHAW(51) is described as CONN FPC BOTTOM 15POS 0.30MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM