FH19SC-30S-0.5SH(05) Hirose
  • Available: 22,872
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH19SC-30S-0.5SH(05) Hirose
    FH19SC-30S-0.5SH(05) Hirose
    FH19SC-30S-0.5SH(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH19SC-30S-0.5SH(05) is described as CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"