FH19SC-24S-0.5SH(05) Hirose
  • Available: 27,054
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH19SC-24S-0.5SH(05) Hirose
    FH19SC-24S-0.5SH(05) Hirose
    FH19SC-24S-0.5SH(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH19SC-24S-0.5SH(05) is described as CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V