FH19SC-13S-0.5SH(09) Hirose
  • More about FH19SC-13S-0.5SH(09) Hirose
    FH19SC-13S-0.5SH(09) Hirose
    FH19SC-13S-0.5SH(09) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH19SC-13S-0.5SH(09) is described as CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM