FH19SC-12S-0.5SH(09) Hirose
  • Available: 11,267
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH19SC-12S-0.5SH(09) Hirose
    FH19SC-12S-0.5SH(09) Hirose
    FH19SC-12S-0.5SH(09) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH19SC-12S-0.5SH(09) is described as CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"