FH19C-15S-0.5SH(05) Hirose
  • Available: 24,917
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FH19C-15S-0.5SH(05) Hirose
    FH19C-15S-0.5SH(05) Hirose
    FH19C-15S-0.5SH(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH19C-15S-0.5SH(05) is described as CONN FFC BOTTOM 15POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH