FH16P-64S-0.5SHW Hirose
  • More about FH16P-64S-0.5SHW Hirose
    FH16P-64S-0.5SHW Hirose
    FH16P-64S-0.5SHW is manufactured by Hirose and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FH16P-64S-0.5SHW is described as CONN FPC BOTTOM 64POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK